מאמרים
תוכנה לניהול מסעדות - הפונקציות העיקריות  08.11.2011
תוכנה לניהול מסעדות - הפונקציות העיקריות
ניהול מסעדה טומן בחובו התמודדות עם מגוון גדול של פעולות עסקיות שונות, בין היתר: ניהול לקוחות, תפעול ומעקב אחרי העובדים, התנהלות מול ספקים, טיפול בסחורה, הפקת חשבוניות, ניהול מועדון לקוחות ועוד מגוון רחב של פעולות עסקיות שהן חלק אינטגראלי מניהול מסעדות. בכוחה של תוכנה לניהול מסעדות לרכז את כל הפעולות הללו ולהפוך את פעולת ניהול המסעדה על כל גווניה לקלה ופשוטה יותר. תוכנה לניהול מסעדות מאפשרת שליטה באספקטים רבים במסעדה ביניהם: ניהול שולחנות, ניהול המלאי, ניהול מועדון לקוחות ועוד פונקציות רבות.  

תוכנה לניהול מסעדות – ניהול שולחנות
כל מנהלי המסעדות מייחלים לכך שהמסעדה תהיה בתפוסה מלאה וכל השולחנות במסעדה יהיו תפוסים. אך מה לעשות ומצב שכזה הוא לא תמיד פשוט עבור עובדי ומנהלי המסעדה. באמצעות תוכנה לניהול מסעדות, תוכלו לשלוט בניהול השולחנות ובעזרת עדכון הנתונים להצליח לבצע מעקב אחרי מה שקורה בשולחנות גם שהמסעדה מלאה.

תוכנה לניהול מסעדות – ניהול מלאי
הזמנות של סחורה למסעדות, הן מאוד דינאמיות ובכל תקופה קצרה יש צורך להזמין סחורה חדשה ולבצע מעקב אחרי מה שנגמר וחסר במסעדה. תוכנה לניהול מסעדה מאפשר ביצוע של מעקב שוטף, אחרי מלאי הסחורה במסעדה ומבטיחה בכך שמנהלי המסעדות יוכלו לגלות בזמן אם חסר להם משהו.

תוכנה לניהול מסעדות – מועדון לקוחות
כל מנהל מסעדה יעשה ככול שביכולתו בכדי לשמור על הלקוחות שלו ולדאוג שהלקוחות שלו ימשיכו ויפקדו את המסעדה לעיתים קרובות. תוכנה לניהול מסעדה מאפשרת לאסוף נתונים לצורך בניית מועדון לקוחות. בדרך זאת יוכלו מנהלי המסעדות לפנות אל הלקוחות במאגר שיצאו ולעדכן אותם על מבצעים, אטרקציות שונות או כל רעיון יצירתי אחר.

תוכנה לניהול מסעדות – שעון נוכחות עובדים
ביצוע של מעקב אחרי שעות העבודה הנעשה בצורה ידנית, יכול פעמים רבות לגרור טעויות וזמן הכנת המשכורות מדי חודש יכול להפוך לסיוט. תוכנה לניהול מסעדות, כולל בין היתר פונקציה של שעון נוכחות עובדים, שיעזור למנהל המסעדה לעקוב בצורה מסודרת אחרי שעות העבודה של כל אחד מהעובדים והנתונים המסודרים יוכלו להקל על הכנת המשכורות ולמנוע טעויות לא רצויות.

חזרה למאמרים
כל הזכויות שמורות © פרסטו בניית אתרים