מאמרים
תוכנה למסעדה – הדור הבא של הניהול  08.11.2011
תוכנה למסעדה – הדור הבא של הניהול
כל מי שעבד פעם במסעדה, יודע באיזו עבודה דינאמית מדובר וכמה ריכוז ותשומת לב צריך בכדי לבצע אותה. בעוד בשולחן אחד מתיישבים אנשים מסוימים, בשולחן אחר אנשים מעוניינים לשלם את החשבון וללכת ובשולחן נוסף בדיוק החליטו מה הם רוצים להזמין. המלצרים ומנהלי המסעדה צריכים כמובן לעקוב אחרי כל מה שקורה, לזכור את הכול ולדאוג ששום דבר לא יתפספס מעיניהם ובתוך כדי כך גם כמובן לתת שירות אדיב ללקוחות, משימה בהחלט לא קלה.
אז בניגוד למה שהיה נהוג עד לפני שנים לא רבות, שכל פעולת המעקב והשירות של באי המסעדה התנהל ידנית והחשבונות היו באחריותה הבלעדית של הקופה הרושמת. היום, יכולים מנהלי ועובדי המסעדה לבצע את כל פעולות ניהול המסעדה על גבי תוכנה למסעדה אחת אשר פותחה בדיוק עבור המטרה הזאת - ייעול העבודה במסעדה.  

תוכנה למסעדה – מעלה את רמת השירות
כאמור, שימוש ב-rest - תוכנה למסעדה, ייעל באופן משמעותי את העבודה במסעדה ובסופו של דבר יתרונותיה של התוכנה יבואו לידי ביטוי גם בהעלאת השירות באותה המסעדה. במקום לדאוג לעניינים מנהלתיים שונים, המלצרים והמנהלים יוכלו להקדיש את כל תשומת ליבם ללקוחות המסעדה ולענות על כל צרכיהם, בידיעה שכל מה שהם צריכים לעשות הוא להזין נתונים באמצעות מסך המגע של התוכנה והיא גם תעשה את השאר.  

תוכנה למסעדה – הביאו את הקדמה למסעדה
תוכנת REST מתאימה לא רק למסעדות, אלא לכל מקום אחר אשר עוסק בתחום האירוח – בתי קפה, פאבים ורשתות מזון מהיר. התוכנה כוללת מגוון רחב של פונקציות אשר בכוחן לשדרג משמעותית את תפקודו של המקום ולייעל את המכירות. בין הפונקציות של התוכנה: ניהול שולחנות, ניהול פלטפורמות אזורי מכירה, מערכת פיקוח ארוחות עסקיות או מבצעים, ניהול מלאי, שעון נוכחות לעובדים, מועדון לקוחות, קידום מכירות לפריטים, תמחור וניתוח רווחיות ועוד מגוון רחב של פונקציות נוספות. ככה שאם אתם מעוניינים להביא למסעדה שלכם את הקדמה, תוכנת REST היא בדיוק הדרך לעשות זאת.

חזרה למאמרים
כל הזכויות שמורות © פרסטו בניית אתרים